• Wpisów: 12
  • Średnio co: 111 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 22:12
  • Licznik odwiedzin: 6 583 / 1452 dni
 
byjoanna
 
Nowości od GARNIERA, które miałam ostatnio okazje używać.

2.png


OD PRODUCENTA:
Innowacyjna molekuła Fibra - Cylane wnika we włókna włosów, wypełniając je i pogrubiając od środka. W efekcie po każdej aplikacji włosy są wyraźnie gęstsze, piękniejsze i wyglądają, jakby było ich więcej.
Ekstrakt z granatu ma właściwości odżywcze i jest bogatym źródłem antyoksydantów i kwasów owocowych. Dzięki formułom z tej gamy włosy stają się aksamitnie miękkie w dotyku, bardziej sprężyste i łatwiejsze w rozczesywaniu.
Glukoza i fruktoza zawarte w aktywnym koncentracie z owoców stanowi doskonałe źródło energii dla wzrostu włosa. Witaminy B3 i B6 pozytywnie wpływają na jakość i kondycję włosów. Kwasy owocowe AHA wnikają w głąb włosa, wzmacniając międzycząsteczkowe wiązania w strukturze keratyny. Ceramid - R uzupełnia braki naturalnych ceramidów i wzmacnia włókno włosa.

MOJA OPINIA:
Włosy już po pierwszym użyciu stają się wyraźnie piękniejsze, aksamitne, miękkie, sprężyste i łatwe do ułożenia. Dodatkowym plusem jest to, że włosy się nie elektryzują. Niestety nie zauważyłam zwiększenia objętości włosów, ale na pewno są one podniesione od nasady.

6.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego